Bertsozale.eus Bertsozale Elkartea

Bizkaia

Udabarriko fasearen sailkapena

 

SailkapenaBertsolariakPuntuak
        1 Aitor Bizkarra Ruiz 196,5
        2 Josune Aramendi Perez 191,5
        3 Txaber Altube Sarrionandia 185,5
        4 Peru Vidal Gurrutxaga 179,5
        5 Arrate Illaro Etxebarria 178,5
        6 Ander Elortegi Garatea 178
        7 Eneko Abasolo Txabarri 'Abarkas' 175
        8 Julen Erezuma Arzanegi 173,5
        9 Asier Galarza Garai 173,5
       10 Julen Ibarguengoitia Ordorika 173
       11 Imanol Uria Albizuri 173
       12 Inazio Vidal Gurrutxaga 172
       13 Peio Ormazabal Villanueva 170
       14 Ander Ucelay Aristi 169,5
       15 Joseba Barandiaran Andueza 168,5
       16 Malen Amenabar Larrañaga 167,5
       17 Gorka Pagonabarraga Agorria 167
       18 Itxaso Paia Ruiz 167
       19 Lander Ibarluzea Bikandi 'Aitxulua' 166,5
       20 Unai Mendiburu Valor 165
       21 Iñaki Iturriotz Zuluaga 163
       22 Garikoitz Sarriugarte Onaindia 162,5
       23 Asier Alcedo Cano 162
       24 Ibai Amillategi Omaetxebarria 162
       25 Iker Apraiz Solaguren 162
       26 Ekaitz Larrazabal Gutierrez 'Katxo' 160,5
       27 Ion Barrocal Besga 160
       28 Paule Ixiar Loizaga Legarra 160
       29 Aitor Esteban Etxebarria 159,5
       30 Imanol Arrutia Azkueta 159
       31 Lurdes Ondaro Mallea 159
       32 Eneko Aldana Carrasco 158,5
       33 Asier Legarreta Legarreta 158
       34 Igor Galarza Intxausti 158
       35 Jon Ander Urkiaga Egidazu 157,5
       36 Aitor Etxebarriazarraga Gabiola 157,5
       37 Beñat Vidal Gurrutxaga 157
       38 Aissa Intxausti Aburruza 156
       39 Beñat Bilbao Landa 154,5
       40 Iker Uriarte Urrutia 154
       41 Mikel Goiriena Larrazabal 153,5
       42 Illart Gumuzio Larrazabal 153
       43 Iker Garitagoitia Astigarraga 152,5
       44 Mikel Retolaza Etxebarria 151,5
       45 Garazi Navarro Ugarteburu 151
       46 Aitor Arrizubieta Egaña 'Toko' 151
       47 Jone Larrinaga Dañobeitia 150,5
       48 Enare Muniategi Etxabe 150,5
       49 Josu Landeta Egurrola 150,5
       50 Iñigo Kortazar Elias 149
       51 Unai Agirre Erezuma 148,5
       52 Koldo Gezuraga Seijido 146
       53 Mikel Galarza Idirin 145,5
       54 Jontxu Martinez Zarrabeitia 144,5
       55 Beñat Romero Maguregi 144
       56 Jon Arano Uriarte 142
       57 Ander Anakabe Lekue 141
       58 Peru Astigarraga Murgoitiobeña 140
       59 Axier Goñi Arsuaga 139,5
       60 Naroa Torralba Rodriguez 138,5
       61 Aitor Ruiz Urizar 138,5
       62 Galder Bilbao Martinez 'Txapi' 138
       63 Eneko Barruetabeña Bilbao 136,5
       64 Maider Barañano Uribarri 136,5
       65 Xabier Iturraspe Gandiaga 136
       66 Maddalen Ruesgas Rasines 134,5
       67 Nahia Ibarzabal Gisasola 134,5
       68 Beñat Molina Uribe 133,5
       69 Aritz Landeta Terceño 125,5
       70 Markel Baroja Laita 123
       71 Iñaki Lersundi Arrizabalaga 122,5
       72 Bikain Urkiri Etxebarria 119

 

Taulan behin-behineko sailkapena ageri da. Udabarriko Faseko saio guztiak jokatutakoan izango da behin betikoa.

Udabarriko faseko bertsolariak puntuazioaren arabera sailkatzen dira Udagoieneko Fasera.